Глосарій термінів і скорочень

На сайті APP-Invest доданий глосарій термінів і скорочень які вживаються на сайті і в документації якою користуються компанії. Словник допоможе відвідувачам сайту і клієнтам компанії ознайомитись з деякими вузькоспеціалізованими термінами які вживаються в статтях компанії, описі послуг та інших матеріалах.

Глосарій APP-Invest – це зібрання вузькоспеціалізованих термінів у трактуванні фахівців APP-Invest. Зібрані і описані терміни, не претендують на визначення їх як абсолютно правильних.

Глосарій компанії створений з метою визначення загального понятійного апарату, для побудови конструктивного діалогу з відвідувачами сайту або клієнтами компанії.

Глосарій, дозволяє уникнути різного трактування одного і того ж терміну. Відвідувач або клієнт компанії ознайомившись зі змістом глосарію (його термінів та скорочень), може зрозуміти, що під тим чи іншим терміном розуміє компанія і конструктивно побудувати діалог. Глосарій знаходиться за посиланням /uk/glossary.

Для консультацій з питань, пов’язаних з термінами або послугами компанії, ви можете звернутися до фахівців APP-Invest за контактними даними.

Залишити відповідь