Послуги для юридичних осіб

Правова допомога для юридичних осіб

APP-Invest надає правову допомогу юридичним особам та підприємцям які здійснюють діяльність на території України.

Правова допомога, пропонована фахівцями APP-Invest, передбачає надання кваліфікованих юридичних послуг для бізнесу, в формі:

 • консультацій в усний і письмовій формі,
 • виконання конкретних юридичних доручень,
 • представництва в переговорах і при виконанні процесуальних дій.

Клієнтами APP-Invest є юридичні особи які здійснюють фінансово – господарську діяльність з метою:

 • отримання прибутку (господарські товариства, кооперації та об’єднання юридичних осіб),
 • реалізації громадських інтересів (благодійність, партійно – політична робота і т.п.), – або неприбутковими цілями.

Для підприємців та юридичних осіб, також пропонуються формати юридичного супроводу, для комплексного обслуговування бізнес процесів які виникають в ході підприємницької та фінансової господарської діяльності.

Послуги включають

Надання правової допомоги юридичним особам підприємцям які здійснюють діяльність на території України полягає в наданні однією або послідовно виконуємого комплексу послуг для вирішення завдань, що стоять перед клієнтом (що визначаються уповноваженим представником юридичної особи: керівником або довіреною особою).

Послуги можуть включати:

 • складання різного роду документації (статутної, внутрішньої для регулювання діяльності підприємства, договорів на виконання послуг, робіт, купівлі – продажу або інших, заяв, звернень, претензій, скарг та позовних заяв для судового врегулювання суперечок і т.п. послуг компанії),
 • аналітичних послуг (діяльності з оцінки юридичних та інших документів),
 • представництво інтересів в Судах, до – судових суперечках, в взаєминах з органами державної влади;
 • консультаційний супровід (щодо конкретних правових питань або системних юридичних питань виникають в ході здійснення бізнес діяльності;
 • і т.п..

APP-Invest пропонує комплекс юридичних послуг, які спрямовані на повноцінне забезпечення бізнесу своєчасної правовою допомогою, для вирішення поточних і стратегічних проблем бізнес діяльності.

Разом з тим, пропоновані юридичним особам працюючим в сферах пов’язаних з реалізацією інвестиційних проектів послуги, можуть бути доповнені різноманітним набором інструментів пропонованих фахівцями APP-Invest в сфері консалтингу. Пропоновані послуги, суттєво розширюють можливості юридичної компанії і дозволяють підвищити ефективність співпраці в цілому.

Пропонуємі юридичні послуги

Юридичні послуги які надає APP-Invest орієнтовані на комплексне вирішення юридичних проблем (питань) які стоять перед клієнтом до реєстрації юридичної особи, в процесі фінансово – господарської діяльності, в процесі і після процесу ліквідації юридичної особи.

Як приклади юридичних послуг, можна виділити питання які стосуються:

 • первинної реєстрації юридичний осіб;
 • реєстрації змін у відомостях щодо юридичний осіб;
  отриманню дозвільної та право – встановлюючої документації (на виконання робіт, ліцензій, сертифікатів тощо);
 • супроводі фінансово – господарської діяльності (договорів, контрактів, угод і т.п.);
 • представництві юридичний осіб в державних органах та судових інстанціях;
 • складання юридичних схем по організації фінансово – господарських питань (угод, контрактів, виконання робіт і послуг тощо);
 • інформаційних консультацій щодо питань виникають в процесі фінансово – господарської діяльності юридичних осіб;
 • ліквідації юридичний осіб.

Як варіант юридичних послуг, пропонуються комплексні послуги для бізнесу, що дозволяють оптимізувати витрати для клієнта компанії на систематично необхідну правову допомогу в ході ведення підприємницької і господарської діяльності в форматах юридичного обслуговування:

 • консультаційному супроводі;
 • юридичному супроводі;
 • комплексному юридичному супроводі.

Юридичне обслуговування, дозволить скоротити витрати на особливо часті запити пов’язані з правовим консультуванням, представництвом інтересів клієнта в переговорах і при взаємодії з третіми сторонами, а також при необхідності юридичної оцінки або підготовці документів (актів, договорів та інших). Другою важливою перевагою юридичного обслуговування, є зниження вартості додаткових послуг для постійних клієнтів.

Додатково про послуги юридичних осіб

Послуги юридичним особам надаються по відношенню до фізичних осіб які є учасниками, акціонерами, керівниками, членами або представниками керівництва господарських товариств, корпорацій, консорціумів, громадських організацій, фондів.

Також в рамках пропонованих послуг, розглядається надання правової допомоги для клієнтів які не є резидентами України.

В окремих випадках, в рамках надання юридичних послуг, для обслуговування (процесуального супроводу) і належного представництва інтересів клієнта, залучається адвокат.

Юридичні послуги пропонуємі APP-Invest, спільно з досвідом фахівців у сфері надання консалтингових послуг (у сфері інвестиційного консалтингу) дозволяють забезпечити клієнта компанії найбільш актуальною і оперативно необхідною інформацією для ведення бізнесу.

Надання послуг APP-Invest здійснюється в рамках обслуговування, або в рамках виконання конкретного завдання – доручення від клієнта. Послуги APP-Invest можна знайти прайс – листі. Для отримання інформації про можливості надання послуг, Ви завжди можете звернутися до фахівців за контактними даними вказаними на сайті.

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь