Практика в сфері права

Юридична практика під собою має на увазі діяльність компетентної особи (юридичної компанії, юриста, адвоката і т.п.) з надання послуг, по: тлумаченню, аналізу, реалізації, конкретизації, систематизації та виконання інших дій, щодо юридичних приписів, норм і актів, які розглядаються в єдності з накопиченим соціально-правовим досвідом.

Доцільність співпраці з компетентною особою обумовлена наступними факторами:

 1. Будь-яка правова система знаходиться в постійній динаміці розвитку і постійно видозмінюються повністю або частково, з плином часу соціально-правовий досвід накопичується стає більш ширший, в результаті чого види і методи ведення юридичної діяльності видозмінюватися;
 2. Діяльність пов’язана з юридичними приписами є досить об’ємний і різноманітний за змістом предмет діяльності, з специфічними процедурами, нормами і т.п.;
 3. Тенденція розвитку правової системи (в Україні), – на законодавчому рівні закріпити необхідність участі в правових у взаєминах посередника (наприклад: адвоката).

Практична юридична діяльність APP-Iinvest зачіпає питання пов’язані з: фінансово-господарською діяльністю юридичних і фізичних осіб; взаємовідносин фізичних осіб; відносин що виникають у зв’язку з порушенням законодавства; питання, що стосуються взаємин осіб з органами державної влади; та інші.

Практична юридична діяльність по суті являє собою набір стандартних юридичних дій які здійснюються у вигляді виконання окремих доручень в інтересах клієнта (консультація, підготовка юридичної довідки, підготовка юридичного висновку; підготовка та узгодження документа, підготовка та подання позовної заяви, клопотань, пояснень, інших процесуальних документів).

При виконанні окремо взятих доручень, Замовник (клієнт), є особою яка приймає рішення про необхідність виконання тих-або-інших дій.

Виконання послуг, може здійснюватися “комплексно” або у вигляді так званого “процесуального супроводу”, тобто з урахуванням передачі на користь Виконавця частини функцій Замовника (клієнта), на виконання низки послідовних дій. Такі послуги зазвичай необхідні при поданні інтересів юридичних і фізичних осіб в судових процесах і розглядах, а також кримінальних процесах.

APP-Iinvest послуги з Пропонує наступні категоріям (напрямками в області права), а саме:

 • Адміністративне право;
 • Господарське право;
 • Кримінальне право;
 • Корпоративне право;
 • Податкове право;
 • Трудове право;
 • Цивільне право.

З більш детальним описом послуг які APP-Iinvest надає юридичним і фізичним особам за вказаним напрямком, можна ознайомитися в прайс-листі.

Для більш оперативного отримання інформації про можливості надання послуг, ви можете звернутися до фахівців за контактними даними вказаними на сайті; або на цій сторінці.

Порядок надання послуг, їх вартість та порядок оплати розглядається в індивідуальному порядку в залежності від поставленого завдання і результату який клієнт хоче отримати в кінцевому підсумку.

APP-Iinvest активно практикує такі правові питання пов’язані з:

 • Антирейдерським напрямком;
 • Протидії корупції;
 • участю в громадських проектах;
 • участю в комерційних проектах;
 • створення і активної участі в програмах партнерства з юридичними і фізичними особами.

За вказаним напрямком юридичної діяльності компанії, Ви завжди у можете консультуватися фахівців APP-Iinvest. Фахівці допоможуть Вам використовуючи свої знання і досвід, краще визначити суть проблеми і варіанти її вирішення.

Залишити відповідь