APP-Invest пропонує своїм клієнтам пакет послуг “Преміум” з розробки індивідуального бізнес плану.

Індивідуальний бізнес план використовується для різних цілей. З метою отримання інвестицій або кредитів, в якості керівництва з управління проектом або в інших цілях.

Бізнес план це інструмент який допомагає реалізувати інвестиційний проект. Чим докладніше й детальніше прописаний бізнес план, тим менше ймовірність, що в процесі реалізації проекту спрацюють ризики, що ведуть до негативних наслідків.

Пакет послуг “Преміум” передбачає розробку детального індивідуального бізнес плану з докладним описом розділів бізнес плану і його економічної частини. У тому числі в бізнес плані можуть бути присутніми розділи які описують можливості розвитку проекту, варіанти його покращення та уникнення ризиків.

Пакет послуг “Преміум” пропонований APP-Invest найбільш підійде для роботи з інвестором. Інвестор бере участь в проекті власними коштами і несе ризики пов’язані з невдачею проекту в цілому, в зв’язку з чим він зацікавлений в детальному аналізі проекту в якому він збирається брати участь.

Робота з інвестором проекту, це більш складний процес ніж робота з кредитором. Інвестор несе більше ризиків пов’язаних з проектом, і в деяких випадках модель реалізації проекту передбачає участь інвестора в управлінні інвестиційним проектом. Участь може бути формальною, для дотримання загальних прийнятних умов безпеки інвестицій для інвестора, так і реальною, якщо інвестор бере участь в організації управління проектом. Індивідуальний бізнес план, повинен містити опис організації управління проектом, опис ролі виконуваної сторонами і іншу інформацію про проект.

APP-Invest при замовленні пакету послуг Преміум з розробки індивідуального бізнес плану, розробить бізнес план який відповідає міжнародним нормам і стандартам. При цьому індивідуальний бізнес план буде містити основні розділи бізнес плану з детальним аналізом кожного з них. Стандартний склад такого бізнес плану, наступний:

  • загальна частина проекту;
  • економічна частина проекту;
  • загальний опис процесів і розділів проекту;
  • інжиніринг проекту.

Вартість послуг по розробці індивідуального бізнес плану складають від 2500USD і залежить від рівня деталізації розділів.

Щоб наші фахівці оцінили вартість розробки бізнес плану, Вам необхідно заповнити опитувальний лист за посиланням: /uk/oprosnui_list_biznes_plan‎. Для заповнення опитувального листа, Ви можете зв’язатися з фахівцями APP-Invest по телефону на сайті і отримати безкоштовну консультацію з питання заповнення опитувального листа.

Фахівці допомагають клієнтам компанії отримати інвестиції, і супроводжують клієнтів компанії протягом усього процесу отримання кредиту (або інвестиції) від розробки бізнес плану і до кінця реалізації проекту.

APP-Invest проводить безкоштовні консультації з питань, пов’язаних розробкою бізнес плану і реалізацією інвестиційного проекту.

Вартість послуг по розробці індивідуального бізнес плану від 2500USD, в залежності від поставленого завдання.

Залишити відповідь