APP-Invest пропонує своїм клієнтам пакет послуг “Економ” з розробки індивідуального бізнес плану.

Бізнес план пропонований в пакеті економ, це бізнес план включає короткий опис основних розділів проекту. Такий бізнес план підійде компанії яка планує отримати кредит або інвестиції в свій проект, на стадії початку переговорів з інвестором або кредитором.

Виклад проекту в короткій формі, сприяє оперативності в проведенні переговорів. Так, наприклад: Замовник на інвестиції або кредит, не витрачає зайвий час на підготовку інвестиційного обгрунтування яуий в великому варіанті включає глибоке вивчення ризиків і організаційних нюансів проекту; Інвестор або Кредитор отримує основну інформацію дозволяє йому прийняти рішення про фінансування проекту або проведення переговорів з приводу проекту в принципі; стислість викладу інформаціі сприяє швидкій обробці інформації всіма сторонами, можливо навіть в перебігу декількох годин, що дозволяє підтримувати інтенсивну динаміку переговорів. .

Практика проведення переговорів з інвестиційними фондами, компаніями, банками показує, що на ранній стадії переговорів, прийнятна саме коротка форма бізнес плану. Більш того, Інвестор або Кредитор більш охоче вивчає невеликий план, чим сяде за вивчення величезного.

У разі якщо проект з фінансової точки зору не може вважатися великим або навіть середнім, тобто сума не перевищує 100.000 дол. США, то виклад проекту в форматі пакета послуг “економ”, – найкращий вибір, так як з урахуванням особливостей проекту, швидше за все великий виклад не буде потрібний. У 80% випадків такі проекти є досить типовими і одноманітними, або їх деталізація потребує вивчення мікро-економічних показників проекту. Для “особливих” малих проектів які включають технологічні нововведення або інші особливості які незрозумілі широкому колу потенційних інвесторів, слід деталізувати проект – але не доводити цей захід до абсурду (не кожен інвестор проявить бажання читати проект, в якому головне завдання купити молоток і цвях).

Використавши пакет послуг “економ” пропонований APP-Invest по розробці індивідуального бізнес плану, Ви отримаєте оптимальний бізнес план який дозволяє успішно провести переговори з інвестором. Багаторічний досвід бізнес планування нашої компанії істотно полегшить і спростить процедуру і переговори з інвестором.

Зміст бізнес плану змінюється і спеціально підбирається під кожен унікальний проект. Для конструктивного діалогу з інвестором або кредитором в бізнес плані повинні бути присутніми: опис проекту, фінансовий і організаційний план. При наявності цих розділів буде зрозуміла вартість проекту і його суть, тобто буде сформована цілісне інвестиційна пропозиція.

Замовивши у фахівців APP-Invest розробку індивідуального бізнес плану по пакету послуг “економ” ви отримаєте бізнес план з коротким описом розділів інвестиційного проекту:

  • опис проекту;
  • економіка і організаційний план проекту;
  • опис переваг проекту;
  • інжиніринг проекту.

Вартість пакета послуг “економ” по розробці індивідуального бізнес плану становить від 500USD до 1500USD, в залежності від проекту та завдання на його розробку.

Щоб оцінити вартість розробки бізнес плану, необхідно заповнити опитувальний лист за посиланням: /uk/oprosnui_list_biznes_plan‎.

Для отримання консультацій з питань, пов’язаних з розробкою бізнес плану, або з інших питань, Ви можете звернутися до фахівців APP-Invest за контактними даними сайту або через форму безкоштовної консультації.

Фахівці APP-Invest супроводжують своїх клієнтів протягом усіх переговорів які клієнти ведуть з інвестором або кредитором, допомагаючи успішно завершити переговори і отримати фінансові засоби.

APP-Invest проводить безкоштовні консультації для своїх клієнтів з питань які виникають в процесі розробки бізнес плану і з питань, пов’язаних з отриманням фінансових коштів (інвестицій, кредитів).

Повернення до змісту в статті: пакет “економ” з розробки бізнес плану; бізнес план; практика переговорів; малий інвестиційний проект; зміст бізнес плану; клієнти компанії.

Залишити відповідь