APP-Invest пропонує своїм клієнтам пакет послуг “Бізнес” по розробці індивідуального бізнес-плану.

Бізнес-план це документ, що включає різні розділи, що описують проект або програму. Розділи, їх склад та зміст, в основному моделюються залежно від вимог Замовника або вимог кредитора (інвестора).

Цілі розробки бізнес-плану для Замовника бізнес-плану, Інвестора та Кредитора істотно відрізняються. Кожен з них виконує свою роль у проекті, з якого отримує прибуток. В системі відносин: Замовник – Інвестор (Кредитор), часто виникає конфлікт інтересів, пов’язаний з організацією проекту або його управлінням. Цей конфлікт носить серйозний характер, так як мова йде про істотні витрати, які можуть понести сторони в ході реалізації проекту. Замовник проекту прагне мінімізувати витрати на реалізацію проекту, в тому числі відносячі до них кредитну ставку або прибуток інвестора, і забезпечити свою участь у управлінні проектом. У свою чергу бажання Замовника, не завжди влаштовують інвестора, який прагне забезпечити свої фінансові вкладення і отримати гарантований прибуток від проекту. Кредитора в свою чергу цікавлять лише гарантії повернення грошей.

Бізнес план як інструмент, може припускати процедуру, яка буде враховувати інтереси всіх сторін і забезпечувати баланс інтересів. Якщо процедура не описана в бізнес плані, то це не означає, що її не доведеться обговорювати і погоджувати. Швидше за все, це обговорення буде відкладено на деякий термін..

Пакет послуг “бізнес” пропонований APP-Invest передбачає розробку індивідуального бізнес плану, оптимального для його використання в переговорах з потенційним кредитором проекту.

Бізнес план розроблений нашими фахівцями по пакету “Бізнес”, буде містити опис економіки проекту і опис основних розділів пов’язаних з проектом. Такий бізнес план дозволить швидко і інформативно ознайомитися зі змістом проекту без поглиблення в вивчення вторинних процесів проекту, умовних ризиків і т.д..

Іншою важливою перевагою пакета “бізнес” є оперативність його розробки, за рахунок зменшення обсягу робіт які витрачаються на вивчення вторинних ризиків і особливостей проекту. У деяких випадках, швидкість розробки бізнес плану в порівнянні з пакетом послуг “Преміум”, може бути вдвічі швидше.

Результатом наших послуг є розроблений індивідуальний бізнес план, що відповідає міжнародним нормам і стандартам. При цьому, як наведено вище, індивідуальний бізнес план буде включати 2 основні розділи:

  • економічна частина проекту;
  • загальний опис проекту.

Вартість послуг по розробці бізнес плану складають від 1500USD до 2500USD, в залежності від завдання на розробку індивідуального бізнес плану.

Для початку розробки бізнес плану, необхідно заповнити “опитувальний лист на розробку бізнес плану” за посиланням: /uk/oprosnui_list_biznes_plan‎. Якщо у Вас виникли труднощі із заповненням опитувального листа, або Вам необхідна консультація з питання розробки бізнес плану, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями по контактними даними сайту.

Як бонус, фахівці нашої компанії, будуть допомагати клієнту компанії протягом усіх проведених з інвестором або кредитором переговорах. Досвід фахівців APP-Invest допоможе отримати необхідні фінансові кошти для проекту і успішно реалізувати проект.

Також фахівці нашої компанії проводять безкоштовні консультації з питань, пов’язаних розробкою бізнес плану.

Вартість послуг по розробці індивідуального бізнес плану від 1500USD, в залежності від поставленого завдання.

Залишити відповідь