Послуги

Напрямки послуг APP-Invest

Основні види діяльності APP-Invest:

 • управління будівельними інвестиційними проектами;
 • інжинірингові послуги;
 • управлінський та інвестиційний консалтинг;
 • юридичні послуги.

Управління інвестиційними проектами

Управління будівельними-інвестиційними проектами, це відокремлений напрямок діяльності APP-Invest, що включає надання спеціалізованих послуг управлінського і організаційного характеру, а також здійснення інших заходів для успішної реалізації інвестиційних проектів.

Для ефективного управління і супроводу реалізації інвестиційних проектів, APP-Invest були відокремлені та включені в основний вид діяльності кілька піднапрямів які мають критичне значення і безпосередньо пов’язані з реалізацією інвестиційних проектів. В рамках піднапрямів, фахівцями компанії були розширені основні види діяльності і таким чином дівесріфіковані конкретні послуги, що не належать до основного виду діяльності компанії, в тому числі, представлені на цьому сайті.

Інжиніринг

Одним з основних відокремлених напрямів діяльності компанії є інжиніринг.

Інжиніринг передбачає надання клієнту послуг дослідного, наукового, проектного, розрахункового, аналітичного, конструкторського, виробничого та іншого характеру з метою підвищення ефективності бізнесу.

Форми надання послуг, припускають: надання консультацій; розробку рекомендацій; розробку фінансової, аналітичної, конструкторської, наукової та іншої документації; представництво клієнта; і т.п..

Дуже важливо розуміти, що основною метою інжинірингу є підвищення ефективності бізнес системи, або як найчастіше буває, ефективних показників інвестиційного проекту.

Консалтинг

Важливою сполучною ланкою, що дозволяє забезпечити ефективну реалізацію проектів з якими працює APP-Invest і вирішити безліч проблем пов’язаних з організацією бізнесу, є два напрямки:

Такий поділ напрямку дозволяє ефективно забезпечити супровід проектів на предівестіціонной стадії, а також вирішувати завдання які стоять перед діючим бізнесом і клієнтами компанії.

Юридичний напрям

Практика показує, що невід’ємною частиною реалізації інвестиційного проекту є вирішення безлічі юридичних проблем які виникають в силу специфіки проектів.

Для ефективного вирішення цих проблем, фахівці APP-Invest, здійснюють юридичну діяльність включає послуги пов’язані з вирішенням організаційних і управлінських завдань бізнесу, а також послуги пов’язані з завданнями, що стоять перед фізичними особами, які є клієнтами компанії.

Надання юридичних послуг APP-Invest, спрямоване на вирішення проблем і завдань що виникають в правовому полі перед клієнтом. Досвід наших фахівців дозволяє вивчати проблеми, виявляти їх на ранній стадії, комплексно і максимально ефективно їх вирішувати без настання негативних наслідків для клієнтів компанії.

Основні форми надання послуг

В рамках напрямків, APP-Invest пропонує наступні форми надання послуг в залежності від напрямку і завдання:

 • консультації в “режимі онлайн” в усному порядку;
 • юридично – консультаційний, експертний або аналітичний висновок у письмовому вигляді;
 • підготовка юридичного документа для подальшого застосування в цивільно – правовому обороті по потребі;
 • планування заходів;
 • виконання окремих доручень (проекетірованіе, будівництво і т.п.);
 • здійснення представництва, по отриманню або погодженням (узаконення) документів, дозволів, ліцензій, довідок в органах державної влади з відповідною компетенцією;
 • здійснення представництва боку в суперечках з третіми сторонами і суб’єктами владних повноважень, в до судовому порядку і порядку розгляду спорів і в судах

Щодо вартості послуг ви можете проконсультуватися у фахівців компанії по контактними даними сайту, з деякими з послуг ви можете ознайомитися в прайс – листі.

Клієнти компанії

APP-Invest надає послуги для:

 • для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (Україна);
 • для фізичних осіб (громадянам України);
 • для фізичних та юридичних осіб не-резидентів.

Принципи організації спільної роботи

Виходячи APP-Invest з досвіду роботи на українському ринку юридичних послуг пропонує клієнтам вибудовувати спільну роботу (отримання / надання послуг) на зрозумілих і прийнятних для сторін умовах і процедурі:

 1. Заздалегідь погодивши мети і завдання (в тому числі якісні показники результату виконання послуг), порядок і умови виконання послуг, відповідальність за результат.
 2. Оформлення взаємин належним чином (в форматі договору, доручення, договори на надання послуг, договори комісії або договору виконання робіт), в тому числі сплата податків державі і уникнути схем сприяють корупції в державних органах або організаціях.

У свою чергу фахівці APP-Invest постараються зробити все можливе, щоб:

 1. Досягти результату в поставлених завданнях, цілях;
 2. Захистити клієнта від проблем і запобігти для нього всі можливі негативні правові наслідки;
 3. Запобігти ризикам пов’язані з самого початку неправильно поставленим завданням, поганою організацією процесу, технічних помилок або інших похибок;
 4. Клієнт залишився задоволеним отриманим результатом від співпраці.

Працюючи з APP-Invest, Ви знайдете не тільки професійних фахівців але і відмінного партнера який допоможе Вам вибудовувати вигідний бізнес на багато років.

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь