Основні види діяльності APP-Invest:

 • інжинірингові послуги;
 • юридичні послуги.

Надання юридичних послуг APP-Invest, спрямоване на вирішення проблем і завдань які виникають в правовому полі перед клієнтом. Досвід наших фахівців дозволяє вивчати проблеми комплексно і максимально ефективно їх вирішувати.

Основні форми надання юридичних послуг:

 • консультації в “режимі онлайн” в усному порядку;
 • юридично – консультаційне або аналітичний висновок у письмовому вигляді;
 • підготовка юридичного документа для подальшого застосування в цивільно – правовому обороті за потребою;
 • здійснення представництва, по отриманню або погодженю (узаконені) документів, дозволів, ліцензій, довідок в органах державної влади з відповідною компетенцією;
 • здійснення представництвасторони в суперечках з третіми сторонами і суб’єктами владних повноважень, в до судовому порядку і порядку розгляду спорів і в судах.

Щодо вартості послуг ви можете проконсультуватися у фахівців компанії по контактними даними сайту, з деякими з послуг ви можете ознайомитися в прайс – листі.

Інжиніринг передбачає надання клієнту послуг дослідного, наукового, проектного, розрахункового, аналітичного, конструкторського, виробничого та іншого характеру з метою підвищення ефективності бізнесу. Форми надання послуг, припускають: надання консультацій; розробку рекомендацій; розробку фінансової, аналітичної, конструкторської, наукової та іншої документації; представництво клієнта; і т.п..

APP-Invest надає послуги для:

 • для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (Україна);
 • для фізичних осіб (громадянам України);
 • для фізичних та юридичних осіб не-резидентів.

Виходячи APP-Invest з досвіду роботи на українському ринку юридичних послуг пропонує клієнтам вибудовувати спільну роботу (отримання / надання послуг) на зрозумілих і прийнятних для сторін умовах і процедурі:

 1. Заздалегідь погодивши мети і завдання (в тому числі якісні показники результату виконання послуг), порядок і умови виконання послуг, відповідальність за результат.
 2. Оформлення взаємин належним чином (в форматі договору, доручення, договори на надання послуг, договори комісії або договору виконання робіт), в тому числі сплата податків державі і уникнути схем сприяють корупції в державних органах або організаціях.

У свою чергу фахівці APP-Invest постараються зробити все можливе, щоб:

 1. Досягти результату в поставлених завданнях, цілях;
 2. Захистити клієнта від проблем і запобігти для нього всі можливі негативні правові наслідки;
 3. Запобігти ризикам пов’язані з самого початку неправильно поставленим завданням, поганою організацією процесу, технічних помилок або інших похибок;
 4. Клієнт залишився задоволеним отриманим результатом від співпраці.

Працюючи з APP-Invest, Ви знайдете не тільки професійних фахівців але і відмінного партнера який допоможе Вам вибудовувати вигідний бізнес на багато років.

Залишити відповідь