Програми партнерства

Про партнерські програми

APP-Invest активно розвиває партнерські програми в сфері інвестицій та проекти для спільної реалізації на території України та інших країн.

Основними цілями реалізації подібних програм є: налагодження взаємовигідної співпраці в інвестиційній, будівельній, юридичній, торговельній сферах діяльності для отримання прибутку; створення спільних проектів і програм для реалізації на території України і Європейського союзу.

В рамках створення партнерських програм, фахівці APP-Invest розробляють власні моделі співпраці та організації спільної роботи, а також розглядають пропозиції компаній і фізичних осіб партнерів.

Базовий принцип створення спільних програм заснований на принципі паритету, в рамках якого умови співпраці повинні бути однаково вигідні всім сторонам.

Діючі пропозиції по спільній співпраці

Деякі з пропозицій щодо співпраці розміщені на сайті. Опис пропозицій по посиланню: проекти і програми по організації спільної роботи.

Якщо інформація яка цікавить з технічних причин відсутня на сайті або у Вас є конструктивна пропозиція для розгляду, зверніться за необхідною інформацією до фахівців APP-Invest по контактам сайту.

Партнерські програми розглядаються як окремі проекти, з відповідним підходом до організації їх реалізації.

Напрями партнерських програм

У рамках програми партнерства APP-Invest пропонує компаніям партнерам варіанти спільного співробітництва за напрямками:

 • реалізація спільних будівельних проектів;
 • реалізації спільних торгових операцій і зовнішньоекономічних контрактів, а також контрактів стосуються міжнародних вантажоперевезень;
 • реалізації спільних програм з благодійним організаціями і фондами;
 • співпрацю в юридичній та консалтинговій сфері;
 • і інші.

Деякі з програм спільної співпраці пропонує наша компанія будуть розміщені на сайті. Якщо у Вас є свої пропозиції щодо спільної діяльності, ви можете запропонувати їх фахівцям APP-Invest, відправивши на поштову скриньку компанії або звернувшись за телефоном, вказаним на сайті компанії.

Партнерські програми в сфері послуг

APP-Invest має багаторічний досвід співпраці з різними організаціями та фахівцями у сфері послуг. При цьому предметом співпраці є послуги APP-Invest, які компанія надає в:

 • юридичній сфері;
 • сфері оформлення дозвільної документації;
 • сфері інвестиційного та управлінського консалтингу;
 • сфері торгівлі та транспорту (міжнародні контракти, поставки, перевезення);
 • будівельній сфері;
 • екологічних проектів з використання поновлюваних джерел енергії (переробки низькокалорійних вуглеводневих сполук);
 • і інші.

Досвід роботи фахівців APP-Invest дозволяє ефективно організувати спільне співробітництво по вище переліченим напрямам діяльності і послугам. Звертаючись до наших фахівців, Ви можете бути впевнені в нашій компанії як в надійному партнері.

Крім перерахованих вище комерційних напрямків діяльності, APP-Invest також працює з громадськими та благодійними проектами. Основною вимогою нашої компанії до проектів і програм громадської спрямованості, є предметність діяльності (тобто проекти і програми громадської спрямованості і співробітництво, повинні бути спрямовані на реальну діяльність і досягнення суспільних цілей і завдань, а не отримання прибутку під виглядом громадської діяльності).

Всі пропозиції розглядаються фахівцями APP-Invest і проходять перевірку перед публікацією на сайті. Перевірка передбачає вивчення пропозиція по суті і перевірку можливості її реалізації в цілому. Пропозиції які не мають сенсу, або з якими APP-Invest не працює, на сайті опубліковані не будуть.

Для організації спільної співпраці з питань, пов’язаних з послугами компанії, Ви можете зв’язатися з APP-Invest за контактними даними сайту.

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь