Нижче перераховані деякі громадські проекти та програми які на даний момент реалізує APP-Invest.

APP-Invest бере активну участь у громадській діяльності. Наші спеціалісти надають юридичну підтримку громадським діячам та громадським організаціям на території України. В тому числі APP-Invest допомагає громадським діячам брати участь у різних міжнародних програмах (включаючи програми, що фінансують суспільні проекти та організації в Україні).

Знайомитеся з громадськими (не-комерційними) проектами і програмами в яких беруть участь фахівці APP-Invest:

громадські проекти та програми компаніїПроекти та програми пов'язані з наданням практичної допомоги та захистом прав тварин. Опис стане доступним на сайті пізніше.

APP-Invest співпрацює з громадськими діячами та організаціями, метою яких, є реальне здійснення благодійної діяльності відповідно до статутних видів діяльності (в тому числі надання реальної благодійної допомоги в залежності від цілей і видів діяльності організацій і громадських діячів).

APP-Invest не надає допомогу фіктивним громадським організаціям, метою яких є обман бенефіціарів благодійної допомоги.

APP-Invest розробляє власні громадські та благодійні проекти з деякими з яких Ви можете ознайомитися на цьому сайті. Основні напрямки діяльності APP-Invest пов’язані з: протидією корупції в органах державної влади; антирейдерською діяльністю; захистом прав тварин.

В APP-Invest працюють юристи мають багаторічний досвід в сфері права та вибудовують юридичні схеми пов’язані з оформленням дозвільної документації а також інших питань, що стосуються бізнес діяльності та фізичних осіб. Юристи APP-Invest допомагають клієнтам компанії не зв’язуватися і навіть не розраховувати на корупційні домовленості, зв’язку або схеми. Клієнти компанії які сумлінно дотримуються Закону, в подальшому не мають ніяких проблем у своїй діяльності.

Антирейдерський напрямок громадської діяльності APP-Invest, який тісно взаємопов’язаний із антикорупційним напрямком. Адже далеко не секрет, що основна маса схем рейдерських захоплень організацій, майна і підприємств, як ключову ланку включають участь в захопленні корумпованого чиновника, який за рахунок дії чи бездіяльності допускає можливість захоплення організації або майна.

Ви можете запропонувати APP-Invest взяти участь у благодійній діяльності або запропонувати свій варіант співробітництва на предмет суспільної діяльності. Для надсилання пропозиції, Ви можете використовувати форму зворотного зв’язку сайту або звернеться за контактним телефоном, вказаним на сайті APP-Invest.

Якщо у Вас є інвестиційна пропозиція або проект, Ви можете звернутися до APP-Invest по контактними даними вказаними на сайті і запропонувати свій проект або програму для спільної реалізації.

Консалтингові та юридичні послуги від 100USD

Повернення до змісту в статті: громадські проекти і програми; про громадську діяльність APP- Invest; діючі громадські проекти і програми; напрямки громадської діяльності; антирейдерський і антикорупційний напрямок; співпраця з APP-Invest.

Залишити відповідь