Громадські проекти і програми

Про громадські проекти та програми APP-Invest

APP-Invest бере активну участь у громадській діяльності. Наші спеціалісти надають юридичну підтримку громадським діячам та громадським організаціям на території України.

В тому числі APP-Invest допомагає громадським діячам брати участь у різних міжнародних програмах (включаючи програми, що фінансують суспільні проекти та організації в Україні).

Опис проектів і програм громадською та благодійною спрямованості, пропозицій пов’язаних з громадською діяльністю, в яких беруть участь фахівці APP-Invest, в розділі із загальними інвестиційними пропозиціями за посиланням: опис інвестиційних проектів і програм.

Частина пропозицій пов’язаних з громадськими проектами розробляється на комерційній основі для забезпечення діяльності благодійної або громадської організації яка реалізує конкретні суспільні інтереси.

Про співпрацю з громадськими організаціями

APP-Invest співпрацює з громадськими діячами та організаціями, метою яких, є реальне здійснення благодійної діяльності відповідно до статутних видів діяльності (в тому числі надання реальної благодійної допомоги в залежності від цілей і видів діяльності організацій і громадських діячів).

APP-Invest не надає допомогу фіктивним громадським організаціям, метою яких є обман бенефіціарів благодійної допомоги.

Основним завданням співпраці APP-Invest з громадською організацією, є надання реальної допомоги і сприяння в питаннях: організації управління, співпраці з фінансовими та донорськими інвестиційними організаціями, а також у вирішенні правових і юридичних проблем діяльності.

Напрями громадських проектів і програм

Основні напрямки діяльності APP-Invest пов’язані з: протидією корупції в органах державної влади; антирейдерська діяльність; захист прав тварин.

Можливий варіант співпраці в рамках інших напрямків.

Протидія рейдерству та корупції

В APP-Invest працюють фахівці які мають багаторічний досвід в сфері права та вибудовують юридичні схеми пов’язані з оформленням дозвільної документації а також інших питань, що стосуються бізнес діяльності та фізичних осіб.

Фахівці APP-Invest допомагають клієнтам компанії не зв’язуватися і навіть не розраховувати на корупційні домовленості, зв’язку або схеми. Клієнти компанії які сумлінно дотримуються Закону, в подальшому не мають ніяких проблем у своїй діяльності.

Антирейдерський напрямок громадської діяльності APP-Invest, який тісно взаємопов’язаний із антикорупційним напрямком. Адже далеко не секрет, що основна маса схем рейдерських захоплень організацій, майна і підприємств, як ключову ланку включають участь в захопленні корумпованого чиновника, який за рахунок дії чи бездіяльності допускає можливість захоплення організації або майна.

Ви можете запропонувати APP-Invest взяти участь у благодійній діяльності або запропонувати свій варіант співробітництва на предмет суспільної діяльності.

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь