Комерційні проекти і програми

Комерційні проекти та програми

Інвестиційне спрямування, один з основних напрямків діяльності APP-Invest. В рамках напрямку фахівці компанії здійснюють діяльність пов’язану з пошуком існуючих і створенням нових інвестиційних проектів.

Інвестиційні проекти підбираються і розробляються в залежності від основної спрямованості (проекти: співпраці; комерційні, громадські).

До комерційних проектів відносяться проекти розроблені з метою отримання прибутку від їх реалізації і пов’язані зі створенням об’єктів нерухомості, виробничих і торгових підприємств.

Деякі проекти і програми, розроблені в рамках інвестиційного спрямування діяльності, перераховані за посиланням: комерційні проекти і програми які на даний момент реалізує APP-Invest.

Список інвестиційних проектів на сайті постійно змінюється, обмежений і представлений у вигляді інвестиційних моделей з базовим коротким описом інвестиційної пропозиції.

Пропонуємі інвестиційні та комерційні проекти

Модель роботи у напрямку пов’язаному зі створенням комерційних проектів і програм передбачає декілька основних видів діяльності:

  • пошук проектів;
  • розробку власних інвестиційних проектів і програм;
  • просування реалізації проектів.

Таким чином, на сайті можуть бути представлені власні проекти APP-Invest, а також моделі інвестиційних проектів розроблені партнерами компанії.

Для ознайомлення з комерційними програмами і проектами, або в разі якщо Ви хочете запропонувати нам свій інвестиційний проект або програму для спільної реалізації, Вам слід зв’язатися з фахівцями APP-Invest по контактним даним сайту.

Про розробку інвестиційних проектів

APP-Invest розробляє власні інвестиційні проекти, а також співпрацює з будівельними та інвестиційними компаніями Європи, України, СНД.

В рамках співпраці APP-Invest розробляє різні інвестиційні проекти і програми, а також активно проводить переговори з фінансовими організаціями та інвестиційними фондами, в тому числі:

  • бере участь в переговорах і розробляє спільні програми для фінансування і кредитування інвестиційних проектів;
  • розробляє і проводить діяльність з підготовки інвестиційних програм для отримання фінансування та інвестицій у власні інвестиційні проекти або проекти компаній партнерів.

Переговори та співпраця з потенційними кредиторами та інвестиційними фондами, дозволяють фахівцям APP-Invest розробити найбільш короткі та ефективні шляхи отримання фінансування в інвестиційні проекти.

За деякими варіантами фінансування розроблені спеціальні схеми (алгоритми взаємодії), так звані “дорожні карти”, що дозволяють ефективно донести інформацію до потенційного інвестора або кредитора.

Про співпрацю в рамках розробки інвестиційних програм

Співпраця в рамках підготовки інвестиційних проектів і програм з партнерами, передбачає реалізацію проектів за участю фахівців APP-Invest, в якості керуючої або супроводжуючої компанії яка обслуговує окремі процеси інвестиційного проекту.

В рамках інвестиційного спрямування, APP-Invest пропонує послуги пов’язані з супроводом інвестиційного проекту на передінвестиційній і інвестиційної стадіях.

Більшість питань пов’язаних зі створенням комерційних проектів і програм виникає на початкових стадіях реалізації інвестиційних проектів, а саме на передінвестиційній стадії проекту. В зв’язку з цим, більшість пропонованих компанією проектів, в тому числі описаних на сайті, описують моделі інвестиційних проектів розроблених саме на передінвестиційній стадії.

Додаткові варіанти співпраці

В рамках спільної роботи, фахівці APP-Invest також обумовлюють можливість і варіанти співпраці в питаннях:

  • участі APP-Invest в будівельних проектах в якості генерального підрядника або на умовах підряду в залежності від проекту;
  • реалізації спільних торгових операцій і зовнішньоекономічних контрактів;
  • реалізації контрактів стосуються міжнародних вантажоперевезень;
  • реалізації спільних програм з благодійним організаціями і фондами;
  • та інші.

За аналогічними проектами та програмами APP-Invest співпрацює з компаніями на території України.

Досвід роботи фахівців APP-Invest в різних інвестиційних і будівельно інвестиційних проектах дозволяє успішно реалізовувати спільні проекти і програми протягом багатьох років.

Якщо у Вас є інвестиційна пропозиція або проект, Ви можете звернутися до APP-Invest по контактними даними вказаними на сайті і запропонувати свій проект або програму для спільної реалізації.

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь