Інвестиційні проекти та програми

Діяльність APP-Invest

APP-Invest здійснює пошук, розробку, організацію реалізації та розвиток інвестиційних проектів на території України, Білорусії, Польщі, Чехії, Угорщини, Грузії. Пріоритетом, є проекти з енерго- – ефективності.

APP-Invest має власні фінансові ресурси і достатньою кількістю партнерів, охочих інвестувати інноваційні проекти.

Завдання APP-Invest

Основним завданням фахівців APP-Invest є організація конструктивної взаємодії між Інвестором (інвестиційною групою) і власником інноваційної ідеї, проекту. Наявний досвід роботи дозволяє фахівцям компанії підключитися до реалізації інвестиційного проекту на будь-якій його стадії. Виходячи з практики, найбільш ефективною є участь APP-Invest на передінвестиційному етапі. Досвід наших фахівців дозволяє максимально розкрити потенціал ідеї і узгодити максимально вигідні умови співпраці з Інвестором. Важливе значення в цьому процесі має довіра Інвестора, яку має наша компанія і наші фахівці.

Досвід роботи APP-Invest показує, що основною проблемою при організації реалізації інвестиційних проектів, є різне розуміння цілей, завдань і конфлікт інтересів між власником інвестиційної ідеї та Інвестором. Власник проекту (ідеї) зацікавлений в отриманні коштів і реалізації практичної сторони проекту. Інвестор, перш за все зацікавлений у поверненні вкладених інвестиційних коштів. Проблеми виникають, коли Інвестор, хоче максимально вивчити ризики і фінансові потоки за проектом, а власник ідеї не хоче показувати ці ризики і в бізнес плані відображає максимальну вигідність свого проекту.

Саме в силу цих причин, процес залучення інвестора і реалізація інвестиційного проекту, носить досить тривалий термін і рідко закінчується позитивно (інвестуванням коштів).

Для подолання вищевикладених, об’єктивних і суб’єктивних проблем взаємодії власника ідеї і Інвестора, у світовій практиці широко використовується досвід компаній які мають необхідних кваліфікованих фахівців і здатні ефективно вирішувати цей конфлікт, – налагоджувати співробітництво, отримувати інвестиції.

Робота з інвестором

Взаємовідносини і взаємодія між власником проекту та Інвестором, до моменту отримання інвестиційних коштів, в загальній теорії називається “передінвестиційної стадією реалізації інвестиційного проекту”.

Передінвестиційна стадія включає в себе конкретні дії по приведенню проекту, ідеї в формат доступний і прийнятний Інвестору, в тому числі: проведення переговорів з узгодження процедури інвестування (узгодження “дорожньої карти” для отримання коштів з урахуванням вимог інвестора); узгодження юридичної схеми і контрактної бази для реалізації проекту; виконання інших дій для приведення проекту і умов його реалізації в формат прийнятний сторонам; і т.п..

Фахівці APP-Invest здійснюють “передінвестиційну підготовку” і виконують необхідні процедури, для отримання інвестицій в необхідних обсягах під ідею, проект.

Послуги, предмет співпраці з APP-Invest

Якщо у Вас є інвестиційна ідея, проект, Ви можете звернутися до APP-Invest, по контактної формі бічній панелі або за контактами на сайті, і наші фахівці допоможуть Вам отримати Інвестиції;

Якщо Ви бажаєте Інвестувати в проекти (розміщені на сайті) або обговорити можливість фінансування інших категорій проектів, Ви можете звернутися до APP-Invest, по контактної формі бічній панелі або в контактах сайту, і наші фахівці допоможуть Вам знайти вдалий варіант для вкладення інвестиційних коштів.

Крім участі в розробці, організації реалізації та розвитку інвестиційних проектів комерційної спрямованості (створених з метою отримання прибутку), APP-Invest співпрацює і допомагає громадським організаціям і діячам у створенні своїх інвестиційних проектів програм для вирішення суспільно значущих проблем.

В рамках надання послуг (інжиніринг, консалтинг, юридичних), компанія пропонує різні партнерські програми для організації взаємовигідного спільної співпраці.

Опис проектів з якими працює APP-Invest

Більш докладну інформацію про пропоновані програмах і проектах:

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь