Питання розробки бізнес плану дуже актуальне для багатьох юридичних і фізичних осіб, які на етапі розвитку свого бізнесу зіткнулися перед проблемою отримання інвестицій або кредиту.

Одне з перших питань, яке виникає перед розробником бізнес плану це питання “що ж повинно бути в бізнес плані щоб отримати інвестиції?”.

Фахівці APP-Invest мають багаторічний досвід пов’язаний з розробкою бізнес планів, як для отримання інвестицій і кредитів, так і для використання бізнес плану у власних потребах.

Приклад заповнення бізнес плану опублікований в статті APP-Invest за посиланням: склад і зміст бізнес плану інвестиційного проекту. Будь-який бажаючий може ознайомитися з цією статтею.

У питаннях розробки бізнес плану, краще довіритися фахівцям, так як бізнес план це важливий інструмент в питанні отримання інвестицій або кредитів. Особливо це питання актуальне, якщо мова йде про отримання інвестицій від іноземних організацій, банків, фондів або за міжнародними програмами, так як ці організації вивчають бізнес план і проект описаний в ньому. І якщо бізнес план не зрозумілий їм, описує “фантастичні” речі, то очевидно, що і перспектива отримати фінансові кошти “фантастична”.

Розробка бізнес плану фахівцями, крім інших переваг, дасть Замовнику можливість зробити реальний аудит свого проекту і його перспективи, що дозволить прийняти рішення на предмет “Чи варто взагалі займатися цим проектом?”.

Якщо Вам потрібна консультація з питань розробки бізнес плану, то Ви сміливо можете звернутися до фахівців APP-Invest.

Залишити відповідь