Фахівці APP-Invest надають клієнтам компанії безкоштовні консультації з юридичних питань.

Безкоштовні консультації проводяться з метою визначення предмету правового питання і постановки загальних цілей і завдань, що стоять перед клієнтом компанії, необхідних для вирішення правового питання по суті. У тому числі можуть бути обговорені терміни і порядок надання тих чи інших послуг фахівцями APP-Invest.

Так як деякі юридичні проблеми можуть вирішуватися різними способами (особливо в до судових і судових розглядах), вимагають вивчення документації, залучення до вирішення проблеми вузькопрофільних фахівців, можуть бути більш складнішими ніж здається на перший погляд, то очевидно, що безкоштовна консультація не може гарантувати вирішення проблеми в ході однієї розмови.

Досвід роботи юристів APP-Invest показує, що в наслідок докладного аналізу правового питання, можуть повністю змінитися і раніше обговорені цілі.

Визначення процедури вирішення правового питання, це предмет діяльності фахівців APP-Invest (предмет послуг). У зв’язку з чим фахівці компанії, можуть відмовити в обговоренні зазначених питань.

Спеціалісти APP-Invest не прагнуть заробити гроші з клієнта нав’язуючи непотрібні послуги або втягуючи його в нескінченні юридичні баталії. Наше завдання залишити клієнта задоволеним результатом від співпраці з нами, і знайти оптимальне рішення правової проблеми по суті.

Консультація може бути проведена “онлайн” за допомогою засобів інтернет зв’язку: skype, viber, whatsapp. Також клієнт, може отримати письмову відповідь через email.

Відповідь в письмовій формі, може зайняти деякий час, якщо Вам необхідна оперативна консультація, краще зв’язатися з фахівцями компанії через засоби телефонного зв’язку зазначені на сайті.

Залишити відповідь