Останнім часом набирає популярність використання нових розробок в сфері інформаційних технологій в бізнесі.

Так, наприклад, деякі підприємці замість того щоб працювати з персональними комп’ютерами, домашніми серверами, купоють флеш носії – і з радістю переходять до роботи з хмарними технологіями. Інші з метою безпеки файлів даних в системі, встановлюють відмовостійкі інформаційні системи. Треті переходять до роботи на веб ресурсах, загалом ІТ технології набирають обертів в Україні.

Мабуть даний підхід є правильним. Про переваги використання таких ІТ інструментів Вам розповість будь-яка ІТ компанія яка займається зовнішнім управлінням:

  • це збереження інформаційних даних,
  • зниження ризиків крадіжки інформації,
  • можливість створення різного роду інформаційних систем і баз даних (ЦРМ, управлінського обліку та інших),
  • мінімізація ризиків пов’язаних з використанням персоналу і багато іншого цікавого,
  • простота у використанні ІТ інструментів і програмного забезпечення.

Слід зазначити, що бізнес на сьогоднішній день знаходиться в умовах пост кризового стану, а відповідно починає працювати основне правило “Виграє той, у хто не займається« фігньою », а той хто максимальну кількість часу займається управлінням процесами які безпосередньо приносять підприємству “дохід “, що по суті є основним змістом всіх на сьогоднішній день модних бізнес стратегій (аутсорсинг, стратегії “виживання”, ситуаційний менеджмент і т.д.).

При виборі ІТ інструментів і методики їх застосування, рекомендуємо звернути увагу на наступні аспекти:

  1. Вибрані інструменти повинні відповідати загальним цілям вашого бізнесу;
  2. Тільки виходячи із загальних цілей можна зробити правильний вибір набору ІТ інструментів;
  3. Слід пам’ятати, що самі по собі ІТ і інструменти – грошей не заробляють.

І при виборі пам’ятати правило «Краще – ворог хорошого». ІТ не повинно стати дорогою іграшкою.

Багато бізнесменів в гонитві за перевагами інформаційних технологій, намагаються поліпшити вже існуючі інформаційні продукти або внести в них власні корективи. Але такі завдання, хоч і здаються простими але вимагають дуже складних рішень, часу а відповідно і фахівців у сфері інформаційних технологій. Таким чином, бажання отримати додаткові переваги призводить до втрати часу і збитків (так як кінцевий продукт може використовуватися, тільки коли готовий повністю).

Але з іншого боку, ІТ дозволяє і отримати додаткові переваги, які допомагають бізнесу. Природно, що в таких випадках витрати себе окуповують. Бігти чи, за перевагами або користуватися тим, що є – це ваш вибір.

Залишити відповідь