Консалтингові послуги

Про консалтинг

Консалтинг, як вид послуг, представляє з себе діяльність компетентної особи (консалтингової компанії), спрямовану на підвищення ефективності бізнесу.

Основний продукт консалтингової компанії – інтелектуальний потенціал консультантів.

Споживачами консалтингових послуг, є власники бізнесу, керівник, топ – менеджмент, менеджмент середньої ланки і по суті будь-які фізичні особи які ставлять перед собою мету підвищити ефективність своєї бізнес діяльності.

APP-Invest пропонує своїм клієнтам команду консультантів та інтелектуальний потенціал напрацьований в процесі реалізації інвестиційних проектів, супроводі фінансово – господарської діяльності корпоративних клієнтів і т.п., в Україні, Білорусії, Росії, Польщі, Угорщини, Грузії, Азербайджані, Туркменістані.

Напрями консалтингових послуг

APP-Invest пропонує наступні послуги:

 • управлінський консалтинг,
 • фінансовий, податковий консалтинг,
 • інвестиційний консалтинг,
 • ризик консалтинг,
 • виробничий консалтинг (енергозбереження, екологія),
 • консалтинг в області логістики,
 • кадровий консалтинг,
 • юридичний консалтинг,
 • консалтинг в області забезпечення безпеки підприємства.

Перераховані послуги пов’язані з оцінкою, аналізом і розробкою рекомендацій, в областях: управління, організації бізнесу, інвестицій, юридичних та інших.

Послуги спрямовані на поліпшення конкретних показників діючого бізнесу, а також бізнесу який планується бути відкритий. В рамках напрямків діяльності APP-Invest, інвестиційний консалтинг виділений в окремий напрямок діяльності компанії з ухилом на вирішення проблем і виконанням специфічних завдань, які стосуються виключно інвестиційних проектів і програм.

Про консалтингові послуги

Стосовно організації діяльності фахівця (компанії яка надає консалтингові послуги), то вона спрямована на обслуговування внутрішніх і зовнішніх бізнес процесів організації. Від спрямованості діяльності зовнішнього консультанта залежить порядок організації взаємовідносин.

Обслуговування зовнішньою компанією внутрішніх бізнес процесів, передбачає прийняття клієнтом компанії стратегічного рішення про передачу процесу на обслуговування (тобто застосування у своїй діяльності стратегії “аутсорсинг”), що передбачає передачу конфіденційної інформації щодо бізнес діяльності, та приведення слабо керованих процесів в систему з оцінкою результатів і т.п..

Обслуговування зовнішніх бізнес процесів організації здійснюється в форматі клієнт – виконавець і здійснюється на контрактній основі.

APP-Invest надає консалтингові (консультаційні) послуги в формах:

 • Процесного консалтингу;
 • Експертного консалтингу.

Фахівці APP-Invest, надають послуги з урахуванням локалізації:

 • внутрішньої (з урахуванням нормативно-правових актів і особливостей ведення фінансово-господарської діяльності на території України),
 • міжнародної (з урахуванням особливостей ведення фінансово-господарської діяльності між фізичними і юридичними особами різних країн).

Переваги консалтингу

Послуги, що надаються консалтингові (консультаційні) послуги вказані в прайс – листі. Для отримання більш докладної інформації про можливості надання послуг, Ви завжди можете звернутися до фахівців за контактними даними вказаними на сайті.

Консалтинг – це вид послуг який допомагає оптимізувати бізнес діяльність організації, укомплектувати всі напрямки діяльності власними (штатними) фахівцями які мають необхідну кваліфікацію, – дуже дорого для компанії, а в питанні кваліфікації практично неможливо. Ризики пов’язані з роботою власного персоналу також мають істотне значення, а тому має сенс всерйоз задуматися про передачу бізнес процесів на обслуговування консалтинговій компанії.

Успішна оптимізація бізнес процесів дозволяє підвищити прибутковість бізнесу, принципово поліпшити якість організації бізнес діяльності та спростити управління. Така оптимізація дозволяє бізнесу отримати ряд істотних переваг на ринку по відношенню до конкурентів організації.

У деяких випадках, оптимізація бізнес процесів, дозволяє істотно скоротити собівартість продукції, а також позбавити підприємство від ряду непрямих витрат і істотних ризиків, що включають ризики пов’язані з персоналом (або так званим людським фактором).

Повернення до змісту в статті:

Залишити відповідь