APP-Invest це компанія зареєстрована відповідно до Законодавства України. Центральний офіс компанії знаходиться в місті Києві. Повне найменування організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Ектів програм енд проджект – інвест”.

Основні види діяльності підприємства:

ІНЖИНІРИНГ

КОНСАЛТИНГ

ЮРИДИЧНІ

УПРАВЛІННЯ

ІНВЕСТИЦІЇ

ПРОЕКТИ

 • Інжинірингові послуги:
  – Розробка, інвестиційне планування (в тому числі розробка бізнес планів для інвестиційних проектів), організація і реалізація інвестиційних проектів “під ключ”, супровід реалізації інвестиційних проектів і надання послуг в формі виконання окремих доручень, консультацій, юридичного супроводу;
  – Розробка рекомендацій з питань оптимізації бізнесу (бізнес-процесів) з метою поліпшення результатів фінансово – господарської діяльності суб’єктів фінансово – господарської діяльності.
 • Юридичні послуги, правова допомога в питаннях правовідносин юридичних і фізичних осіб, резидентів, що не-резидентів які виникають в процесі фінансово – господарської діяльності, цивільних і адміністративних правовідносин, кримінально – процесуальних (в тому числі супровід адвоката в судовому процесі) та інших на території України, Білорусії, Угорщини.
 • Інвестиційний консалтинг та управління будівельно-інвестиційними проектами.

Клієнтами компанії є фізичні та юридичні особи, в тому числі не-резиденти України. Детальніше про послуги APP-Invest, ви можете дізнатися в інших розділах сайту.

Практика по супроводу фінансово – господарської діяльності та досвід участі в інвестиційних проектах показує, що для досягнення заявлених клієнтами цілей і досягнення максимального результату, необхідно якісне планування та професійний підхід. З цією метою APP-Invest в роботі з клієнтами, пропонує наступні принципи організації взаємовідносин:

 1. Чітке визначення цілей і завдань які стоять перед клієнтом;
 2. Максимально можливе планування заходів для досягнення поставлених цілей з урахуванням ризиків, що виникають.
 3. Залучення професіоналів до процесу виконання намічених заходів.
 4. Націленість на результат.

APP-Invest веде активну роботу по залученню інвестицій і закордонних підприємств для взаємовигідної роботи на території України, а також зі створення спільних проектів з можливістю участі українських підприємств і організацій для роботи за кордоном. На даний момент APP-Invest співпрацює з організаціями, банками, інвестиційними фондами, підприємцями та фізичними особами – резидентами Республіки Білорусії, Естонії, Польщі, Угорщини, Туреччини, Німеччини, Італії та іншими.

APP-Invest активно бере участь в реалізації громадських проектів та програм пов’язаних із захистом прав тварин, протидії корупції, захисту юридичних і фізичних осіб від рейдерства і т.п..

Ознайомитися з нашими програмами ви можете за посиланнями:

- комерційного напрямку, читати далі;

- суспільного напрямку, читати далі;

- співробітницства, читати далі.

Досвід реалізації та участі фахівців APP-Invest в різного роду інвестиційних проектах і програмах, є запорукою отримання результату і досягнення заявлених клієнтом цілей. Ми впевнені, що ви отримаєте бажаний результат а наш досвід і фахівці допоможуть Вам зберегти Ваш час і гроші! Звертайтеся до нас за послугами!

Даний сайт і матеріали розміщені на ньому, є власністю APP-Invest. Забезпечення роботи, редагування, розміщення і обслуговування інформації на сайті здійснюється інформаційним департаментом організації (контактні телефони тих-підтримки вказані на сторінці).

Повернення до змісту в статті: APP-Invest; інжинірингові послуги; юридичні послуги; інвестиційний консалтинг; управління проектами; клієнти компанії; про принципи співробітництва; міжнародне співробітництво; громадські проекти; про сайт APP-Invest.

Залишити відповідь