Бізнес планування, послуги з розробки індивідуального бізнес плану для інвестиційного проекту або програми

APP-Invest пропонує послуги пов’язані з розробкою бізнес планів, фінансових моделей, інвестиційних обґрунтувань, тізерів і іншої інвестиційної документації.

Фахівці компанії допоможуть розробити організаційний план реалізації інвестиційного проекту, оцінити більшість ризиків, які виникають в ході реалізації проекту і безпосередньо пов’язані з проектом щодо якого розробляється бізнес план, підготувати чіткий опис цілей і завдань інвестиційного проекту, оцінити його перспективу і період окупності.

Детальний опис за посиланням: послуги з розробки індивідуального бізнес плану для інвестиційного проекту або програми.

Пакети послуг з розробки індивідуального бізнес плану:
ФІНАНСОВА
МОДЕЛЬ
СТАНДАРТНИЙ
БІЗНЕС ПЛАН
ІНВЕСТИЦІЙНЕ
ОБГРУНТУВАННЯ
від 300 USDвід 1000 USDвід 2500 USD
від 10 робочих дніввід 15 робочих дніввід 20 робочих днів
ДетальнішеДетальнішеДетальніше
Пакети послуг з розробки індивідуального бізнес плану:
ФІНАНСОВА МОДЕЛЬ
від 300 USD
від 10 робочих днів
Детальніше
СТАНДАРТНИЙ БІЗНЕС ПЛАН
від 1000 USD
від 15 робочих днів
Детальніше
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ОБГРУНТУВАННЯ
від 2500 USD
від 20 робочих днів
Детальніше

Багаторічний досвід фахівців APP-Invest дозволяє моделювати інвестиційні проекти будь-якого обсягу та складності в залежності від цілей і завдань, які ставить перед собою клієнт компанії. Розроблене нами інвестиційне обгрунтування допоможе вирішити проблеми пов’язані з отриманням інвестицій і оцінкою інвестиційної привабливістю проекту. Організаційні плани проекту, без проблем допоможуть реалізувати інвестиційний проект.

Бізнес планування, послуги з розробки фінансової моделі інвестиційної ідеї, проекту, програми

При розробці бізнес плану, його обсяг, зміст і структура, моделюються під цілі і завдання для яких він розробляється. Адаптація бізнес плану, дозволяє підвищити його ефективність як інструменту.

В якості певної адаптації бізнес плану до початкової стадії передінвестиційного етапу, фахівці APP-Invest, пропонують використовувати форму так званої фінансової моделі проекту, яка представляє з себе короткий за змістом бізнес план з основним нахилом на опис економічної частини інвестиційного проекту.

Фінансова модель інвестиційного проекту, це ефективний інструмент інвестиційного планування, а також зручний документ для проведення переговорів з інвестором. Інвестиційне обгрунтування в формі фінансової моделі, дозволяє Замовнику, інвестору, кредитору, в короткій формі, отримати більшість необхідної інформації про інвестиційний проект і доцільность його реалізації в цілому.

APP-Invest в рамках роботи по інвестиційному напрямку, пропонує послуги з розробки бізнес планів інвестиційних проектів різного об’єму і складності.

Опис послуги з розробки фінансової моделі для інвестиційної ідеї, проекту, програми, читайте за посиланням: розробка фінансової моделі інвестиційного проекту.

Бізнес планування, послуги з розробки стандартного бізнес плану для інвестиційного проекту

Потреба в бізнес плані виникає на різних стадіях реалізації інвестиційного проекту. Опис інвестиційного проекту розроблений в рамках бізнес плану, носить багатофункціональний характер і може бути корисним для різних учасників – сторін інвестиційного проекту з багатьох причин, на різних етапах реалізації проекту.

До класичних функцій, які виконує бізнес план відноситься: оцінка ризиків; фінансова оцінка; оцінка очікуваних показників від проекту та інші. Багато хто забуває, що крім перерахованих функцій, бізнес план може містити розділи, пов’язані з інжинірингом інвестиційного проекту, організаційними і реанімаційними планами, планами щодо мінімізації ризиків і збитків від негативних подій, які можуть статися по ходу реалізації проекту, планами щодо організації безпеки, варіантами реалізації проекту в тому числі і переорієнтації інвестиційного проекту в разі зміни кон’юнктури ринку та інші розділи.

Тобто, не слід розглядати бізнес план, виключно як інструмент для проведення переговорів з інвестором і переконання його в доцільності і необхідності інвестувати фінансові кошти в проект. Бізнес план може містити інформацію та інструкції необхідні для виживання проекту в процесі його реалізації, моделі і готові плани по підвищення ефективних показників проекту, варіанти розвитку проекту.

Досвід фахівців APP-Invest дозволяє розробити бізнес план який містить загальні розділи, що обгрунтовують необхідність і доцільність інвестицій в проект, а також варіанти розвитку інвестиційного проекту.

З описом послуги з розробки бізнес плану в стандартній формі, можна ознайомитися за посиланням: послуги з розробки стандартного бізнес плану.

Бізнес планування, послуги з розробки інвестиційного обгрунтування для ідеї, проекту, програми

Інвестиційне обгрунтування розробляється для оцінки перспектив реалізації інвестиційного проекту. У варіанті запропонованому APP-Invest, інвестиційне обгрунтування це ретельно пророблений документ в рамках якого оцінюється більшість аспектів пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

Функціонально, такий документ готується безпосередньо для прийняття остаточного рішення щодо доцільності інвестування в проект і в основному на пізніх стадіях проведення переговорів з інвестором, кредитором. Інвестиційне обгрунтування також можна використовувати для комплексної експертизи вже діючого інвестиційного проекту або програми.

Послуги APP-Invest по розробці бізнес плану в формі інвестиційного обгрунтування, в описі за посиланням: розробка інвестиційного обгрунтування для інвестиційної ідеї, проекту, програми.

У інвестиційне обгрунтування включені більшість з можливих існуючих розділів вивчаються при бізнес моделюванні. У тому числі фахівцями APP-Invest передбачається інжинірингова частина яка включає опис заходів щодо підвищення ефективності інвестиційного проекту, способи його розвитку, а також можливі альтернативні варіанти реалізації.

Досить важливими перевагами інвестиційного обгрунтування, є детальне опрацювання ризиків і організаційного плану проекту, включаючи методи, організаційні способи і заходи для їх уникнення або мінімізації негативних наслідків у разі їх настання.

Короткий опис основних положень пов’язаних з громадянством в Україні

В рамках юридичної підтримки, фахівцями APP-Invest здійснюється діяльність із супроводу фізичних осіб іноземців (нерезидентів) в питаннях пов’язаних з отриманням громадянства, посвідки на тимчасове проживання і т.п. ідентифікують документів.

Питання пов’язані з отриманням нерезидентів громадянства зазвичай пов’язані з різного роду процедурними проблемами і недоробками місцевого Національного Законодавства, що перетворює їх у тривалу епопею, або навіть можна сказати “справу життя” бажаючого стати громадянином. Багато Законів прописані саме таким чином, щоб ускладнити можливість набуття громадянства… В іншому це справа політики.

Для розуміння загального процесу отримання громадянства і можливості його отримання, APP-Invest пропонує Вам ознайомитися з підготовленими інформаційними матеріалами на нашому сайті: основні питання пов’язані з отримання громадянства в Україні.

Беручи до уваги складність процедур оформлення громадянства, дана стаття описує кілька фундаментальних принципів пов’язаних з громадянством в Україні, а тому інформація може бути корисна тим хто займається оформленням подібного роду документів або бажає звернеться за допомогою з оформленням.

Основна інформація про APP-Invest

APP-Invest це професійна консалтингова компанія яка працює в сфері інвестицій. Основними напрямками діяльності компанії, є: управління будівельними інвестиційними проектами; інжиніринг; консалтинг; юридичні послуги.

Основну інформацію пов’язану з APP-Investможно знайти на сторінці сайту: інформація про APP-Invest.

Компанія спеціалізується на комплексному супроводі та управлінні інвестиційними проектами. Для ефективного супроводу інвестиційних проектів компанія здійснює діяльність за кількома основними напрямками перерахованими вище.

Напрямки діяльності APP-Invest дозволяють забезпечити належну реалізацію інвестиційного проекту, яка буде повністю відповідати критеріям Замовника. Важливою перевагою компанії є – досвід фахівців у сфері консалтингу та права, який дозволяє ефективно ідентифікувати більшість ризиків які виникають у процесі реалізації інвестиційних, на початкових стадіях, або навіть до їх появи в рамках проекту, чим мінімізувати негативні наслідки від їх настання.

Дизайн, як важливий елемент проектування

Проектування, це важлива і складна частина будівельного проекту, яка істотно впливає на його вартість. Добре розроблена проектна документація, це запорука успіху проекту в цілому.

При проектуванні котеджів, не завжди віддають належне місце розробці планування приміщення. В результаті чого, Замовник залишається незадоволений результатом роботи або стає незадоволений їм в процесі експлуатації приміщення в майбутньому.

Планування приміщення, повинне розроблятися в контексті майбутнього застосування приміщень за призначенням, з урахуванням розташування в приміщенні побутових пристроїв, предметів меблів і інтер’єру. Таке розташування, важливо вже на стадії проектування, так як суттєво впливає на розташування комунікацій в будинку.

З статтею на цю тему, можна ознайомитись на сторінці сайту: дизайн як важливий елемент розробки проекту.

Шахрайство в будівництві

Будівельний ринок України, досить різноманітний. На ньому представлені маленькі і великі будівельні та інвестиційні компанії створюють нові об’єкти інфраструктури та житлового комплексу.

Багато людей зіткнувшись з будівельними компаніями залишаються незадоволеними співпрацею або навіть виявляються в ролі потерпілих в результаті незаконних дій. Найбільш відомими постраждалими, є так звані “ошукані вкладники”, які назавжди втратили суттєві фінансові кошти, через інвестування в недобросовісних забудовників. Число обдурених вкладників постійно зростає.

Сам будівельний ринок, крім великих махінаторів, насичений різноманітними аферистами, які різними способами обманюють учасників будівельного ринку, отримуючи від цього прибуток.

В результаті, слово “будівельник” все частіше асоціюється з “кидаловом”. Деякі питання пов’язаних з цією темою описані за посиланням шахрайство в будівельній сфері.

Відповіді на типові запитання

Клієнти компанії, звертаючись за порадою або консультацією до фахівців APP-Invest, задають безліч різних питань на юридичну тему, тему інвестицій та управлінням бізнесом.

Частина поширених запитань, будуть розміщені на сторінці /uk/faq, що дозволить відвідувачам сайту отримати змістовну відповідь на стоїть питання у відповідній категорії (управління проектами, інвестиції, юридичні питання, бізнес і т.д.).

На вказаній сторінці ви знайдете потрібні Вам відповіді на свої питання у формі “запитання – відповідь”. Таке виклад допоможе швидко і ефективно знайти потрібну інформацію.

Чи потрібен кредит для інвестиційного проекту

Багато будівельних – інвестиційні компанії на різних стадіях розвитку свого бізнесу стикаються з питанням отримання кредиту для реалізації будівельно інвестиційного проекту.

Кредит для інвестиційного проекту, це з одного боку перевага, а з іншого боку, якщо не правильно розрахувати свої сили, то він може стати недоліком і зробити проект збитковим. Вельми невелика вартість кредиту, може істотно сказатись на економіці і прибутковості проекту зробивши його збитковим. Особливо якщо при реалізації проекту у якому є погана організація, і позичальник раз у раз буде потрапляти під фінансові санкції.

Правильне застосування кредиту в будівельному проекті дозволить досягти деяких позитивних цілей для Власника проекту. Наприклад забезпечити фінансову стабільність проекту і забезпечити планомірну поступальну реалізацію інвестиційного проекту.

Опис деяких питань пов’язаних з цією темою за посиланням: необхідність кредиту для інвестиційного проекту.