бізнес планування та розробка індивідуальних бізнес планів

Бізнес планування, послуги з розробки індивідуального бізнес плану для інвестиційного проекту або програми

APP-Invest пропонує послуги пов’язані з розробкою бізнес планів, фінансових моделей, інвестиційних обґрунтувань, тізерів і іншої інвестиційної документації.

Фахівці компанії допоможуть розробити організаційний план реалізації інвестиційного проекту, оцінити більшість ризиків, які виникають в ході реалізації проекту і безпосередньо пов’язані з проектом щодо якого розробляється бізнес план, підготувати чіткий опис цілей і завдань інвестиційного проекту, оцінити його перспективу і період окупності.

Детальний опис за посиланням: послуги з розробки індивідуального бізнес плану для інвестиційного проекту або програми.

Багаторічний досвід фахівців APP-Invest дозволяє моделювати інвестиційні проекти будь-якого обсягу та складності в залежності від цілей і завдань, які ставить перед собою клієнт компанії. Розроблене нами інвестиційне обгрунтування допоможе вирішити проблеми пов’язані з отриманням інвестицій і оцінкою інвестиційної привабливістю проекту. Організаційні плани проекту, без проблем допоможуть реалізувати інвестиційний проект.

підготовка фінансової моделі проекту як інвестиційного обгрунтування

Бізнес планування, послуги з розробки фінансової моделі інвестиційної ідеї, проекту, програми

При розробці бізнес плану, його обсяг, зміст і структура, моделюються під цілі і завдання для яких він розробляється. Адаптація бізнес плану, дозволяє підвищити його ефективність як інструменту.

В якості певної адаптації бізнес плану до початкової стадії передінвестиційного етапу, фахівці APP-Invest, пропонують використовувати форму так званої фінансової моделі проекту, яка представляє з себе короткий за змістом бізнес план з основним нахилом на опис економічної частини інвестиційного проекту.

Фінансова модель інвестиційного проекту, це ефективний інструмент інвестиційного планування, а також зручний документ для проведення переговорів з інвестором. Інвестиційне обгрунтування в формі фінансової моделі, дозволяє Замовнику, інвестору, кредитору, в короткій формі, отримати більшість необхідної інформації про інвестиційний проект і доцільность його реалізації в цілому.

APP-Invest в рамках роботи по інвестиційному напрямку, пропонує послуги з розробки бізнес планів інвестиційних проектів різного об’єму і складності.

Опис послуги з розробки фінансової моделі для інвестиційної ідеї, проекту, програми, читайте за посиланням: розробка фінансової моделі інвестиційного проекту.

підготовка інвестиційного обгрунтування в форматі стандартного бізнес плану

Бізнес планування, послуги з розробки стандартного бізнес плану для інвестиційного проекту

Потреба в бізнес плані виникає на різних стадіях реалізації інвестиційного проекту. Опис інвестиційного проекту розроблений в рамках бізнес плану, носить багатофункціональний характер і може бути корисним для різних учасників – сторін інвестиційного проекту з багатьох причин, на різних етапах реалізації проекту.

До класичних функцій, які виконує бізнес план відноситься: оцінка ризиків; фінансова оцінка; оцінка очікуваних показників від проекту та інші. Багато хто забуває, що крім перерахованих функцій, бізнес план може містити розділи, пов’язані з інжинірингом інвестиційного проекту, організаційними і реанімаційними планами, планами щодо мінімізації ризиків і збитків від негативних подій, які можуть статися по ходу реалізації проекту, планами щодо організації безпеки, варіантами реалізації проекту в тому числі і переорієнтації інвестиційного проекту в разі зміни кон’юнктури ринку та інші розділи.

Тобто, не слід розглядати бізнес план, виключно як інструмент для проведення переговорів з інвестором і переконання його в доцільності і необхідності інвестувати фінансові кошти в проект. Бізнес план може містити інформацію та інструкції необхідні для виживання проекту в процесі його реалізації, моделі і готові плани по підвищення ефективних показників проекту, варіанти розвитку проекту.

Досвід фахівців APP-Invest дозволяє розробити бізнес план який містить загальні розділи, що обгрунтовують необхідність і доцільність інвестицій в проект, а також варіанти розвитку інвестиційного проекту.

З описом послуги з розробки бізнес плану в стандартній формі, можна ознайомитися за посиланням: послуги з розробки стандартного бізнес плану.

розробка інвестиційного обгрунтування для проекту і програми

Бізнес планування, послуги з розробки інвестиційного обгрунтування для ідеї, проекту, програми

Інвестиційне обгрунтування розробляється для оцінки перспектив реалізації інвестиційного проекту. У варіанті запропонованому APP-Invest, інвестиційне обгрунтування це ретельно пророблений документ в рамках якого оцінюється більшість аспектів пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

Функціонально, такий документ готується безпосередньо для прийняття остаточного рішення щодо доцільності інвестування в проект і в основному на пізніх стадіях проведення переговорів з інвестором, кредитором. Інвестиційне обгрунтування також можна використовувати для комплексної експертизи вже діючого інвестиційного проекту або програми.

Послуги APP-Invest по розробці бізнес плану в формі інвестиційного обгрунтування, в описі за посиланням: розробка інвестиційного обгрунтування для інвестиційної ідеї, проекту, програми.

У інвестиційне обгрунтування включені більшість з можливих існуючих розділів вивчаються при бізнес моделюванні. У тому числі фахівцями APP-Invest передбачається інжинірингова частина яка включає опис заходів щодо підвищення ефективності інвестиційного проекту, способи його розвитку, а також можливі альтернативні варіанти реалізації.

Досить важливими перевагами інвестиційного обгрунтування, є детальне опрацювання ризиків і організаційного плану проекту, включаючи методи, організаційні способи і заходи для їх уникнення або мінімізації негативних наслідків у разі їх настання.

Короткий опис основних положень пов’язаних з громадянством в Україні

В рамках юридичної підтримки, фахівцями APP-Invest здійснюється діяльність із супроводу фізичних осіб іноземців (нерезидентів) в питаннях пов’язаних з отриманням громадянства, посвідки на тимчасове проживання і т.п. ідентифікують документів.

Питання пов’язані з отриманням нерезидентів громадянства зазвичай пов’язані з різного роду процедурними проблемами і недоробками місцевого Національного Законодавства, що перетворює їх у тривалу епопею, або навіть можна сказати “справу життя” бажаючого стати громадянином. Багато Законів прописані саме таким чином, щоб ускладнити можливість набуття громадянства… В іншому це справа політики.

Для розуміння загального процесу отримання громадянства і можливості його отримання, APP-Invest пропонує Вам ознайомитися з підготовленими інформаційними матеріалами на нашому сайті.

Беручи до уваги складність процедур оформлення громадянства, дана стаття описує кілька фундаментальних принципів пов’язаних з громадянством в Україні, а тому інформація може бути корисна тим хто займається оформленням подібного роду документів або бажає звернеться за допомогою з оформленням.

Основна інформація про APP-Invest

APP-Invest це професійна консалтингова компанія яка працює в сфері інвестицій. Основними напрямками діяльності компанії, є: управління будівельними інвестиційними проектами; інжиніринг; консалтинг; юридичні послуги.

Основну інформацію пов’язану з APP-Investможно знайти за посиланням.

Компанія спеціалізується на комплексному супроводі та управлінні інвестиційними проектами. Для ефективного супроводу інвестиційних проектів компанія здійснює діяльність за кількома основними напрямками перерахованими вище.

Напрямки діяльності APP-Invest дозволяють забезпечити належну реалізацію інвестиційного проекту, яка буде повністю відповідати критеріям Замовника. Важливою перевагою компанії є – досвід фахівців у сфері консалтингу та права, який дозволяє ефективно ідентифікувати більшість ризиків які виникають у процесі реалізації інвестиційних, на початкових стадіях, або навіть до їх появи в рамках проекту, чим мінімізувати негативні наслідки від їх настання.

будівельні проекти і послуги з управління будівельними проектами

Дизайн, як важливий елемент проектування

Проектування, це важлива і складна частина будівельного проекту, яка істотно впливає на його вартість. Добре розроблена проектна документація, це запорука успіху проекту в цілому.

При проектуванні котеджів, не завжди віддають належне місце розробці планування приміщення. В результаті чого, Замовник залишається незадоволений результатом роботи або стає незадоволений їм в процесі експлуатації приміщення в майбутньому.

Планування приміщення, повинне розроблятися в контексті майбутнього застосування приміщень за призначенням, з урахуванням розташування в приміщенні побутових пристроїв, предметів меблів і інтер’єру. Таке розташування, важливо вже на стадії проектування, так як суттєво впливає на розташування комунікацій в будинку.

З статтею на цю тему, можна ознайомитись за посиланням.

управління будівельно інвестиційними проектами і юридичні питання будівельної сфери діяльності

Шахрайство в будівництві

Будівельний ринок України, досить різноманітний. На ньому представлені маленькі і великі будівельні та інвестиційні компанії створюють нові об’єкти інфраструктури та житлового комплексу.

Багато людей зіткнувшись з будівельними компаніями залишаються незадоволеними співпрацею або навіть виявляються в ролі потерпілих в результаті незаконних дій. Найбільш відомими постраждалими, є так звані “ошукані вкладники”, які назавжди втратили суттєві фінансові кошти, через інвестування в недобросовісних забудовників. Число обдурених вкладників постійно зростає.

Сам будівельний ринок, крім великих махінаторів, насичений різноманітними аферистами, які різними способами обманюють учасників будівельного ринку, отримуючи від цього прибуток.

В результаті, слово “будівельник” все частіше асоціюється з “кидаловом”. Деякі питання пов’язаних з цією темою описані за посиланням /uk/kidalovo_v_stroitelstve.

інформаційно консультаційна підтримка клієнтів компанії і відвідувачів сайту

Відповіді на типові запитання

Клієнти компанії, звертаючись за порадою або консультацією до фахівців APP-Invest, задають безліч різних питань на юридичну тему, тему інвестицій та управлінням бізнесом.

Частина поширених запитань, будуть розміщені на сторінці /uk/faq, що дозволить відвідувачам сайту отримати змістовну відповідь на стоїть питання у відповідній категорії (управління проектами, інвестиції, юридичні питання, бізнес і т.д.).

На вказаній сторінці ви знайдете потрібні Вам відповіді на свої питання у формі “запитання – відповідь”. Таке виклад допоможе швидко і ефективно знайти потрібну інформацію.

робота з інвестиціями і робота з кредитором інвестиційного проекту

Чи потрібен кредит для інвестиційного проекту

Багато будівельних – інвестиційні компанії на різних стадіях розвитку свого бізнесу стикаються з питанням отримання кредиту для реалізації будівельно інвестиційного проекту.

Кредит для інвестиційного проекту, це з одного боку перевага, а з іншого боку, якщо не правильно розрахувати свої сили, то він може стати недоліком і зробити проект збитковим. Вельми невелика вартість кредиту, може істотно сказатись на економіці і прибутковості проекту зробивши його збитковим. Особливо якщо при реалізації проекту у якому є погана організація, і позичальник раз у раз буде потрапляти під фінансові санкції.

Правильне застосування кредиту в будівельному проекті дозволить досягти деяких позитивних цілей для Власника проекту. Наприклад забезпечити фінансову стабільність проекту і забезпечити планомірну поступальну реалізацію інвестиційного проекту.

Опис деяких питань пов’язаних з цією темою за посиланням /uk/stoit_li_brat_kredit.